Oferta - sprzedaż pojazdów:
 

Firma

A A A

O firmie ŻanexW 2009 roku rozpoczęliśmy realizację projektu pt:

"Zwiększenie konkurencyjności, innowacyjności ŻANEX Sp. z o.o. w Nowym Targu przez stworzenie certyfikowanego laboratorium badawczo-rozwojowego." Nr wniosku MRPO 02.02.02-12-0020/09

Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Pragramu Operacyjnego na lata 2007 - 2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Firma Żanex jest prywatną polską firmą, która już od 15 lat działa na rynku budowlanym Podhala, Spisza i Orawy. Łącząc wiedzę i doświadczenie dostarcza swoim klientom produkt o wysokiej jakości.
Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii "ŻANEX" wciąż zwiększa asortyment oferowanych produktów oraz usług. Proponuje również fachowe doradztwo techniczne w zakresie zastosowań betonów towarowych oraz cementów.
"ŻANEX" posiada nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną betoniarnię, która umożliwia produkcję betonu wysokich klas również w niskich temperaturach, przy zastosowaniu odpowiednich domieszek do betonu, dostarczanych przez wiodących producentów.

Obecnie „ŻANEX” znajduje się w okresie bardzo dynamicznego wzrostu, którego motorem są przede wszystkim: dobra znajomość wymagań współczesnego rynku, doświadczenie kadry menedżerskiej oraz współpraca handlowa z dużą ilością podmiotów. Czynniki te wzmacniają naszą konkurencyjność i czynią nas solidnym i godnym zaufania partnerem handlowym.


Wszystkie nasze betony produkowane są zgodnie z normą PN-EN 206-1 Beton co zapewnia ich wysoką jakość, a stosowane przez nas domieszki i dodatki do betonu są w pełni przyjazne dla środowiska. 

Nasza oferta obejmuje:

produkcję:
- betonów towarowych
zapraw towarowych:
- zapraw cementowych
- zaprawy murarskiej

transport i pompowanie betonu
handel materiałami budowlanymi (cement, piasek, grys)
transport cementu luzem z cementowni do klienta
doradztwo techniczne
sprzedaż pojazdów do pompowania oraz transpotu betonu