Żanex - betoniarnia

O Nas

Ponad 35 lat z Wami

W branży budowlanej działamy od 1979 roku. Zajmujemy się produkcją oraz transportem mieszanek betonowych. Specjalizujemy się w technologii betonów towarowych oraz specjalistycznych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zaufały nam tysiące ludzi oraz wiodące przedsiębiorstwa w branży budowlanej.

Żanex - betoniarnia Ponad 35 lat z Wami

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się betony wszystkich klas zawartych w normie PN-EN 206+A1_2016-12P, zaczynając od klasy wytrzymałości C8/10 do C55/67 oraz w klasach konsystencji od S1 do S5.

Wykonujemy betony według zaleceń oraz receptur wskazanych przez Klienta. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się materiały budowlane takie jak cementy, grysy i piaski.

 

Żanex - betoniarnia Nasza oferta

Obszar naszego działania

Świadczymy swoje usługi na terenie Polski oraz Słowacji. W Polsce działamy na terenie powiatów nowotarskiego, tatrzańskiego, limanowskiego, suskiego, myślenickiego. Na Słowacji sprzedajemy beton w powiatach Namestovo, Tvrdosin, Dolny Kubin, Cadca, Kysucke Nove Mesto, Zilina Martin, Ruzomberok Liptovsky Mikulas, Poprad Kezmarok, Stara Lubovna.

Gwarancja jakości

Wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne wymagania narzucone przez normę PN EN 206-1. Jakość naszych produktów jest stale kontrolowana w naszym laboratorium.

Efektem działalności naszego laboratorium jest posiadany przez nas Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji nr 157-UWB-178.

Najwyższa jakość pozwoliła nam na dostarczenie betonu dla wykonawców najbardziej wymagających obiektów budowlanych.

Żanex - betoniarnia Gwarancja jakości

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy mają ponad 25 letnie doświadczenie w branży betoniarskiej. Oferowane przez nas doradztwo w dziedzinie technologii betonu oparte jest na wieloletnim doświadczeniu naszej kardy.

Na bieżąco ulepszamy proces dystrybucji betonu. Dzięki czemu dystrybucja betonu odbywa się na czas, a jakość betonu utrzymywana jest na najwyższym poziomie.

Żanex - betoniarnia Wykwalifikowana kadra

Innowacyjna betoniarnia

Nasze węzły betoniarskie wyposażone są w innowacyjny system produkcji mieszanek betonowych. Po wyprodukowaniu każdej partii dokonywana jest automatyczna kontrola parametrów, która ma na celu utrzymanie jakości każdej dostawy. Stale unowocześniamy proces produkcji mieszanek betonowych, aby spełnić Wasze wysokie wymagania.

Żanex - betoniarnia Innowacyjna betoniarnia

Zaufali nam

Nasza firma posiada duże możwości przerobowe przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości mieszanki betonowej. Dzieki zdobytemu doświadczeniu zaufały nam największe przedsiębiorstwa budowlane takie jak: BANIMEX, CHEMOBUDOWA, EIFFAGE, EUROVIA, FORBAU, GRIMBUD, IMB PODBESKIDZIE, MIEBUD, REMOST, STARBAG i wiele innych.

Żanex - betoniarnia Zaufali nam